DEAFMKD.ORG.MK

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • black color
Национален Сојуз на глуви и наглуви на Македонија
Адреса:
ул.„11 Октомври“ бр. 42а
Скопје
1000
Република Македонија

E-пошта: Оваа e-mail адреса е заштитена од spam bots, треба да ви е вклучен JavaScript за да ја видите.
телефон: 02 3228 106
Факс: 02 3228 106